top of page
close-up-hands-holding-open-book.jpg
bezestopy

Beze stopy

Eva Brykner

I když nikoho nevidíte, nikdy nemůžete s jistotou vědět, že jste sami. Malé město obklopené ze dvou stran lesem. Jedna zlomená žena a nejedno ukryté tajemství.

Noře se hroutí svět. Nejprve přišla o manžela a nyní ztratila to nejcennější, co jí po něm zbylo. Najednou bez pozvání přichází dny, kdy neví komu věřit. Někdy si není jistá ani sama sebou. V této chvíli není jisté, kdo je na její straně a kdo jí potají podkopává pevnou půdu pod nohama. A největší otázkou zůstává, kolik obětí už polapil černý les. Objevují se stará tajemství, která měla zůstat navždy pohřbena.

Jiná planeta, jiný osud

Kateřina Křížová

Vojenský důstojník Jack je vyslaný na planetu Julikaus, kde se těží zvláštní nerost. Dostal za úkol zjistit, jestli základna na této planetě slouží svým účelům a neděje se tu nic nezákonného. Na místě se stane svědkem zajetí krásné princezny Lilimiany z planety Siribion. Princeznu chtějí popravit, ale Jack jí zařídí řádný soudní proces. Poté, co se tento plán zvrtne, jsou nuceni planetu nečekaně opustit. Cesta je plná nástrah v podobě nebezpečných tvorů, zrádného prostředí i rostlin. Podaří se jim přežít, nebo zahynou?

vizualizace_Krizova.jpg

ORGANIZACE A MÍSTA,
KAM JSME JIŽ KNIHU DAROVALI

DETEM NA MORAVU PO TORNADU.png
DETEM DO NEMOCNIC.png
domov senioru.png
mircina sbirka.png
Spiralis.png
bottom of page