top of page
close-up-hands-holding-open-book.jpg
vizualizace_1.jpg

Skládačka života

Ruth Stryhalová

Ano, život je jako skládačka zážitků s malými dětmi, puberťáky i stárnoucími rodiči. Někdy stačí jeden úsměv, jedna věta a náš život nabere jiný směr. Chtěla jsem je zachránit (nemusím snad už nyní prozrazovat koho?) a nakonec zachránili oni mne. Začala jsem chápat, jak často se navzdory našim přáním a plánům život stále mění. A přesto, nebo právě proto, jsem se snažila hledat denně důvody k vděčnosti, abych měla sílu jít dál. O tom, jak se mi to dařilo, a kdy jsem si myslela, že jsem
v životě nejvděčnější, vypráví tato knížka.

mockup_2_a.jpg

2

Branislav Bogáň

Dva zcela rozliční, a přesto nerozluční kamarádi, se vydají okusit život v jiné zemi. Jejich cesta začíná v Praze, avšak práce ve skladu nemá dlouhého trvání, a tak se hříčkou osudu dostanou až na americký kontinent.

Do cesty jim vstoupí půvabná Texasanka a s ní i její žárlivý přítel. Neznámá kráska jim řádně zamotá hlavu, a oni se rázem musí vyrovnat nejen s realitou neznámé krajiny, tvrdou prací v lese, ale i sami ze sebou. Život se jim začne měnit pod rukama, a náhle musí bojovat i o holý život. A aby toho nebylo málo je zde záhadná samička ‘Caroliny Wolf Spidera’.

2 je napínavý příběh, který vás rozhodně nenechá v klidu.  Skrývá v sobě napětí, drama ale důvod k zasmání.

ORGANIZACE A MÍSTA,
KAM JSME JIŽ KNIHU DAROVALI

DETEM NA MORAVU PO TORNADU.png
DETEM DO NEMOCNIC.png
domov senioru.png
mircina sbirka.png
Spiralis.png
bottom of page